Laster 0%
logo
EGAS SPORT AS - Parkett & Idrettsgulv AS

+47 63 95 90 40

egsport@egas.no

Nesvegen 55

2080 Eidsvoll
Vennligst logg inn Eller opprett en ny konto Logg inn Registrering
Du har ikke en konto? Opprett konto
Logg inn
Har du allerede en konto?
Registrer

Kontakt

Kontakt oss på følgende

 Egas Sport AS
 Nesvegen 55 , 2080 Eidsvoll
Org.nr.  982 701 570 

Account no.
1644 08 24629

+47 63 95 90 40/50 , Fax 63 95 90 41

egsport@egas.no
 Åpningstid: Man. - Fre. 08:00 - 16:00

Trine Fallet   
 +47 95 81 51 08

Kjetil Rudi   
 +47 90 13 83 00

Prosjekt: Hans Christian Bråten   
 +47 41 20 12 29  hans-christian@egas.no 

Prosjekt: Tomas Ottersen   
 +47 47 61 11 28  tomas@egas.no

Prosjekt: Kjetil Rudi   
 +47 90 13 83 00  kjetil@egas.no 

Prosjekt: Ronny Molstad   
 +47 97 79 88 77  ronny@egas.no

Vibeke Hansen   
 +47 91 52 00 21  vibeke@egas.no 

Kjetil Andre Huse-Weinreich   
 +47 91 31 33 28  kjetil.andre@egas.no


Kjetil Andre Huse-Weinreich   
 +47 91 31 33 28  kjetil.andre@egas.no

Hans Christian Bråten   
 +47 41 20 12 29  hans-christian@egas.no

Tomas Ottersen   
 +47 47 61 11 28  tomas@egas.no

Gudmund Askheim   
 +47 91 27 25 44  gudmund@egas.no 

Patrik Dahlstrøm   
 +47 45 78 02 92  lager@egas.no

Vibeke Hansen  
 +47 91 52 00 21  vibeke@egas.no

Svenn Haagsma   
 +47 90 27 53 30  lager@egas.no

Gudmund Askheim   
 +47 91 27 25 44  gudmund@egas.no  

Kjetil Rudi   
 +47 90 13 83 00  kjetil@egas.no

Trine Fallet   
 +47 95 81 51 08  trine@egas.no